top of page

Kdo za tím stojí?

Správa SVJ

Od roku 2006

Profesionální správou nemovitostí se zabýváme od roku 2006. Vzdělání a letitá praxe nám poskytla vše potřebné od perfektní znalosti problematiky správy a údržby nemovitostí a s tím související legislativy, přes nezbytné zkušenosti a kontakty až po moderní technologie.  

Jsme dva společníci, které spojuje nejen stejný obor, ale také stejné zásady a cíle. Role a úkoly jsme si rozdělili podle toho, co každý z nás umí nejlépe. Spolupracujeme a vzájemně se doplňujeme. Jsme léty prověřený a sehraný tým, pro který férovost a morální zásady podnikání znamenají více než pouhá slova.

Dana Gruntová správa SVJ

Dana Grunt

Dana je ve společnosti od jejího založení. Má na starosti finanční stránku, zároveň nastavuje a kontroluje veškeré procesy v naší firmě.

Kromě rodiny je její zálibou pečení sladkostí a věci kolem vaření.

Michal Skřivan

  • LinkedIn - Bílý kruh

Také Michal je zakládající člen společnosti. Kromě marketingu a obchodu, má na starosti také provozní záležitosti ve firmě.

Michal je vášnivý cyklista.

Michal Skřivan správa SVJ
Správa SVJ

Nejsme na to sami

Pomáhá nám tým patnácti zaměstnanců, kteří se zkušeně pohybují ve světě správy nemovitostí. Někteří zvládají stavebně/technickou problematiku, jiní mají na starosti účetní a administrativní servis pro naše klienty a další stojí za provozní podporou v námi spravovaných nemovitostech. Naším společným cílem je vaše spokojenost.

Děkujeme, brzy se vám ozveme!

Napište nám krátký vzkaz

Kontaktní formulář
bottom of page